top of page

Інформація про гв-консультантів

Олена Перкін

Мама трьох дітей, двоє старших годовані змішано і штучно, мала від лікарів і родини ярлик "немолочна". З третьою донею, долаючи труднощі, брак підтримки в родині, тріщини та інфекції успішно відновила та налаголила гв. Пройшовши цей шлях, зрозуміла, що брак правильної інформації є основною причиною того, що багато жінок не годують дітей грудьми. Коли доні було півроку, усвідомила, що маю бажання, поклик і натхнення до того, щоб ділитись знаннями і досвідом з жінками і сім'ями. У 2013 році закінчила 100-годинні курси консультантів з гв, які базуються на програмі ВООЗ. У 2015 - оволоділа технікою безболісного зціджування грудей по авторській методиці Наталії Попової (палсінг метод). З 2014 року активно консультую жінок телефоном , скайпом, онлайн та очно.

067-675-75-04, 093-92-93-724

lena01051971

при Асоціації свідомого батьківства, Київ, 2013р,

сціджування від Попової, 2015р

виїжджає на виклики

(в т.ч. сціджування)

Наталя Колівошка

Я - мама 5 дітей. В свій час, коли випадково можна сказати дізналася про інший підхід до грудного вигодовування (до того перших двох дітей мало що годувала) і маючи велике бажання годувати грудьми, вирішила спробувати діяти по-іншому, щоб переконатися, що справа зовсім не в моїй "немолочності". Так почався мій перший досвід повного ГВ. Кожен місяць тоді для мене був як якійсь подоланий шлях, і я була дуже щаслива. Хоча по ходу виникали не стільки проблеми, скільки маса питань і невпевненість в своїх діях. Для мене особисто дуже була потрібна підтримка, яку я шукала в консультантів по ГВ і відповідних сайтах. Вже в процесі я ділилися своїм досвідом з близькими і рідними про те, в чому успіх ГВ і дуже тішилась, коли іншим таким самим в минулому "немолочним" вдавалося довге ГВ завдяки тому, що вони зрозуміли фізіологічний процес лактації. Бажання підтримувати і допомагати іншим жінкам спонукало до отримання більших знань в цій сфері. На той момент я вже годувала 2,5 років четверту дитину, що дало мені змогу поїхати і вивчитись на консультанта. Закінчила курс в 2009 році в "Молочних ріках". З тих пір намагаюсь підтримувати і допомагати жінкам відчути радість і близькість стосунків з дитиною через грудне вигодовування. Маю ще одну донечку 2,5 років, яку досі годую.

067-857-52-92

не користується

"Молочні ріки", 2009р

виїжджає по мірі можливостей

Галя Макаренко

Я - мама 3 дітей. Після народження першої дитини врішила стати консультантом, бо бачила, як мало інформації, потрібної і адекватної є в доступі у мам, хотілось помогти, підтримати.

У жовтні 2008 року пройшла теоретичне навчання та практичну підготовку за курсом «Консультування з гв», розробленому Центром підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки», що базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ. Викладачі: Соловей К.А., Федорченко О. А., Горенькова Е. К.

У квітні 2009 р - ренінговий курс «Консультування з гв». Тренер — Вікторія Нестерова.

У червні 2010р - навчання як консультант з ГВ групи підтримки матерів, проведене Західнорегіональним Центром підтримки лактації та грудного вигодовування. Викладачі — Савчак Н.Є., Шлемкевич О.Л., Лехновська Т.А., Городенчук З.Б.

0975365199

galya.makarenko

«Молочні ріки», 2008р

в Нестерової, 2009р

від ЗЦПЛГВ, 2010р

не виїжджає на виклики

Наталя Орел

Я - мама 2 дітей, слінгоконсультант. По темі слінгів будь-що допоможу, навчу. Стати гв-консультантом мене мотивувало те, що мами часто на слінгоконсультаціях запитують про годування

067 341 29 79

natorella

"Молочні ріки", вересень 2016р

тимчасово не виїжджає

на виклики (в т.ч. слінгоконсультації)

Анна Соколенко

Мій досвід грудного вигодовування почався 1,5 роки тому і продовжується далі. Отримуючи від цього задоволення, хочу щоб і інші мами мали змогу відчути всі переваги годування груддю та спілкування з малюком. Як і всіх молодих мам, на початку мене спіткали труднощі. І я дякую Богу, що поряд була людина (моя мама), яка кваліфіковано допомогла мені пройти цей шлях. Тому я вирішила, що хочу допомагати таким мамам як я, здолати будь які перешкоди і налагодити успішне грудне вигодовування. Окрім консультацій по телфону, скайпу та виїздних, проводжу лекції на курсах для вагітних у медичному центрі Св.Параскеви. Освіта - вища медична, ЛНМУ ім.Д. Галицього. Спеціалізація: лікар-анестезіолог (2014р), лікар-дерматовенеролог (2016р)

063 807 91 53

annasokolenkogv

"Молочні ріки", вересень 2016р

по можливості виїжджає

на виклики

Соломія Козловська

З дитинства пам’ятаю, як “завідувала” аптечкою, робила перев’язки та, в міру своїх вмінь, допомагала рідним і друзям. Цілком логічним став мій вибір професійного майбутнього: по завершенні шкільного навчання – медичний коледж, а згодом - Львівський національний медичний університет . Фах «Педіатрія» я обрала завдяки усвідомленню цінності та важливості профілактичних заходів у формуванні здоров’я. Останній іспит в університеті здавала в супроводі чоловіка та сплячої донечки. Тоді, попри розуміння важливості ГВ, в мене ще не було знань, що необхідні у повсякденній практиці. Тож ГВ відбулось виключно завдяки інформаційній підтримці консультантів з ГВ та фізичній підтримці чоловіка. Для всіх інших моя «немолочність в 3 поколінні» була очевидною, але ми з малятком твердо вирішили, що наш досвід буде іншим, і втілили своє рішення у життя. Тепер у нашій сім’ї вже двоє діток. Протягом двох років я одночасно годувала доньок грудьми. Саме тоді, у травні 2015, я розпочала роботу над проектом “Банк грудного молока”. В серпні 2015 - лютому 2016 брала участь у процесі годування дитини-реципієнта донорським молоком. Одночасно з практичною реалізацією задуму я шукала можливості поповнити свою базу знань на професійному рівні. Для цього з вересня 2015 по жовтень 2016р я пройшла навчальний курс “Консультант з ГВ” від Асоціації Свідомого Батьківства, м.Київ (100 годин навчання за програмою ВООЗ/ЮНІСЕФ під керівництвом Мовчан Н, Нестерової В, Романенко Л, Гавриленко Т, Зайченко Н. та інших викладачів). Щиро сподіваюсь, що адекватне інформування щодо ГВ на всіх рівнях (сім’я, друзі, колеги, пологовий, поліклініка, мед.заклад...) збереже здоров’я дітей та їх батьків. Буду рада ділитись з Вами інформацією про ГВ заради здорового майбутнього Ваших дітей.

0674769507 - вайбер

нема

від АСБ, жовтень 2016р

по можливості виїжджає

на виклики (вт-пт)

Анна Кушина (Голодишин)

До теми грудного вигодовування нас, зазвичай, приводить Материнство! З народженням донечки ця тема стала для мене особливо актуальною, але безліч міфів, історій, підказок і порад,  додавали лише тривогу і нерозуміння. В процесі пошуку "правди про ГВ" я натрапила на якісну інформацію, підтримку у ГПГВ, допомогу консультантів з ГВ, і так ми з донею навчилися годуватися. Ця тема виявилася настільки глибокою, багатогранною і дискусійною, що я вирішила продовжити навчання в цьому напрямку. З 2015 по  2016р  пройшла навчальний курс “Консультант з ГВ” від Асоціації Свідомого Батьківства (Н.Мовчан м.Київ), отримала сертифікат. Започаткувала курси для вагітних у м. Стрий, де працюю як консультант з ГВ. За основною професією я лікар-терапевт (2013 р. закінчила ЛНМУ ім.Д.Галицького).

0966122776

annakushyna

від АСБ, жовтень 2016р

Стрий, по можливості

Катерина Римар

Привіт! Я мама синочка Адріана, ми вже другий рік продовжуємо успішне ГВ, шлях до якого був тернистим і не зовсім правильним, однак нам вдалось все подолати. Після того як ми перейшли в 1 міс на виключне ГВ я дуже захопилась цією темою і почала сама вивчати різні матеріали ВООЗ/МОЗ, активно читати групу підтримки та сайт. Не було ніяких сумнівів, що треба неодмінно отримати освіту в цій галузі і тоді я зможу допомагати іншим мамам, які цього потребують. Закінчила курс з грудного вигодовування у «Молочні ріки» і з радістю готова ділитись знаннями та допомогти вирішити всі проблеми, які стосуються ГВ. Можу надавати консультації по скайп, телефону, а також, по можливості виїжджати на виклики. Сподіваюсь, правильна інформація щодо ГВ допоможе в рази збільшити його відсоток в нашій країні і подарує нашим діткам міцне здоров’я.

0673733934

kateryna.luzhetska

"Молочні ріки", травень 2017р

по можливості

Галина Руденко

За освітою я психолог, інструктор з підготовки до пологів, мама 3-х донечок. Мій досвід грудного вигодовування  розпочався у 2008 році  із народженням першої донечки і налічує 8 років. Приблизно ж стільки часу існує наша філія «ШКОЛИ НАРОДЖУВАТИ», де ми ділимося досвідом та знаннями з вагітними жінками та сімейними парами щодо вагітності, пологів, грудного вигодовування  та догляду за дитиною. Закінчила навчальний курс “Консультант з ГВ” від Асоціації Свідомого Батьківства, м.Київ (100 годин навчання за програмою ВООЗ/ЮНІСЕФ під керівництвом Мовчан Н, Нестерової В, Романенко Л, Гавриленко Т, Зайченко Н. та інших викладачів). Також у 2017 році  оволоділа технікою безболісного зціджування грудей по авторській методиці Наталії Попової (палсінг метод).  Проводжу навчання вагітних та сімейних пар (індивідуальні, групові), вебінари, консультую у місцевих групах підтримки та по телефону, є можливість  проведення очних консультацій.

0982159841 (+вайбер)

не користується

від АСБ

по можливості, в т.ч. сціджування

Ольга Колодка

У мене 4 дітей і успішна історія їхнього грудного вигодовування.

З самого народження старшої доньки вражало те, скільки перешкод для вигодовування малюків виникло в сучасному суспільстві. Матерям стало важливо володіти адекватною інформацією, щоб змогти скористатися зі свого внутрішнього ресурсу і реалізувати те базове і справжнє, що в нас закладено природою – вигодовування свого немовляти.
Я дуже рада, що мені вчасно трапилася потрібна інформація, і хочу тепер так само вчасно допомогти в цьому іншим матерям.
Тому закінчила курси консультантів у «Молочних ріках», а також навчилася техніці безболісного зціджування і палсінг масажу. Консультую телефоном і он-лайн, по можливості також очно.

0963143974

не користується

"Молочні ріки", грудень 2016 р

безболісного сціджування,

червень 2017р

практикум Т.Кондрашової по прикладанню і допомозі при лактостазах, грудень 2017

по можливості, в т.ч. сціджування

Христина Піган-Росоловська

Я мама синочка Марка, стаж грудного вигодовування 2.11, триває.

За освітою клінічний психолог, лікар загальної практики, а також консультант з питань грудного вигодовування, вчитель методів природного розпізнавання плідності, спеціаліст з питань біоетики, інструктор Школи відповідального батьківства при церкві РПБ, тренер з допологової підготовки в клубі "Сім'я від А до Я".

Потреба у вивченні питань грудного вигодовування виникла з початку викладання у Школі відповідального батьківства (бо з курсу в медуніверситеті знала лише одну фразу "грудне молоко є найкращою їжею для немовлят."), і особливо загострилася в час, коли сама народила дитину.

Маю бажання ділитися досвідом грудного вигодовування і допомагати іншим матусям налагодити його в моменти виникнення труднощів.

У 2016 році  закінчила  курси з підготовки консультанта з питань ГВ, які базуються на програмі ВООЗ. Вчитель Наталія Мовчан.

У червні 2017 року оволоділа технікою безболісного зціджування грудей за авторською методикою  Наталії Попової.

Надаю телефонні, очні, скайп-консультації, а також у viber та у ФБ.

097 880 89 68, viber: 097 880 89 68

khrystynka.pihan

від АСБ, липень 2016 р

безболісного сціджування,

червень 2017р

по можливості, в т.ч. сціджування

Наталія Хайнас

Я – мама чудової донечки Софійки. Наше грудне вигодовування пережило багато труднощів, мені
бракувало підтримки, інформації, правильних знань та навичок. Проте подолавши усі перешкоди,
ми відчули усю магічність та любов цього чудового процесу. Годування грудьми – це не лише
процес вживання їжі та пиття, це дещо більше, вище. Отож, я без сумніву прийняла для себе
рішення допомагати іншим жінкам успішно годувати своїх дітей та відчувати усе багатство цього
чудового процесу.
Консультую онлайн, телефоном, Skype, Viber, а також по можливості очно.

0931137995

heartbeat479

«Молочні ріки», грудень 2017р

по можливості

Тетяна Яремко

Привіт! Я Таня, мама трьох хлопців, за освітою HR-менеджер, а також консультант з грудного вигодовування та вчитель природного методу розпізнавання плідності. Веду блог. Вирішила стати консультантом з ГВ, щоб більше мам мали доступ до сучасної інформації про ГВ, щоб написане в медичних протоколах ведення лактації застосовувалося на практиці, а не тільки було написане на папері.

не консультує по телефону

Yaremkot

у Вікторії Нестерової, 2009р

тимчасово не виїжджає

на виклики

natalia_velychko.jpg

Наталія Величко

Привіт. Мене звати Наталя. Я мама двох чудових діток - Максима і Яни. Маю особистий успішний досвід грудного вигодовування, але не без труднощів на початках. Подолавши всі можливі проблеми з організації грудного вигодовування зрозуміла, що все, це сталось,- через брак знань. За освітою я лікар-педіатр. На жаль, медична академічна освіта не дає знань з правильної організації і успішного продовження грудного вигодовування, тому я вирішила здобути фах консультанта з ГВ за програмою ВООЗ. Для мене дуже важливо мати ці знання, адже в своїй роботі я постійно зустрічаюся з маленькими пацієнтами  та їхніми мамами і, нажаль, великою кількістю міфів щодо здоров’я і гв. Буду рада надавати свої послуги по телефону, Viber, а також під час очних консультацій

+380975005453 (і вайбер)

не користується

від АСБ, 2018р

виїзд по можливості

olena_rebezova.jpg

Олена Ребезова

Привіт. Мене звати Олена. Я мама чудової донечки Вероніки. Дуже вдячна Богу, що наш шлях ГВ був легким і приносив насолоду. Вірю, що кожна жінка і її діти можуть теж насолоджуватись цим природнім процесом. А також хочу допомогати в подоланні труднощів на цьому шляху і ділитись тими знаннями і досвідом, який маю і продовжую здобувати.

096-588-66-80

не користується

безболісне сціджування - липень 2018р, від АСБ - зараз навчається

по можливості

zoryana_matsyakh.png

Зоряна Мацях

Я - мама донечки Яринки, якій 2 роки 4 місяці, наше грудне вигодовування триває.

За освітою - фармацевт, інженер-технолог фармацевтичних препаратів. Тому тема сумісності лікарських засобів з грудним вигодовуванням є мені близькою, намагаюся дослідити і розкрити її ширше.

Завагітнівши, я купила багато книг про догляд, розвиток дитини і грудне вигодовування. Планувала годувати грудьми дитину, ходила на курси для вагітних з чоловіком і готувалася до природніх пологів. Вагітність була легкою, незважаючи на жахливий токсикоз у першому триместрі.

Але все пішло не по плану... Доня не перевернулася і знаходилася в тазовому положенні. Далі - кесарський розтин, розлука з донею, проблеми з прикладанням до грудей, які вдалося подолати завдяки підтримці чоловіка і консультанта з ГВ.

Грудне вигодовування стало такою близькою темою, що я вирішила отримати більш глибокі знання у цій сфері, щоб допомогати іншим мамам насолоджуватися малюками, які мило сплять, посмоктуючи груди.⠀

У 2018 році закінчила професійний 250-годинний курс навчання для консультантів з питань грудного вигодовування "Путь консультанта" Наталії Мовчан, який включає теоретичну і практичну підготовку, базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ, інформаційних матеріалах АКЕВ, Ла Лече Ліги, ILCA.

Володію технікою безболісного зціджування грудей по авторській методиці Наталії Попової - палсінг метод.

Консультую у місцевих групах підтримки, очно, телефоном, онлайн, viber, instagram, facebook.

0630167257 (і вайбер)

zoryanazaboyak

від АСБ - червень 2018р, безболісного зціджування - липень 2018р

по можливості, в т.ч. зціджування

irina_dubrovska.jpg

Ірина Дубровська

Моя історія грудного вигодовування почалась з труднощів і пeрeживань. Я вжe знала про таку профeсію як крнсультант по грудному вигодовуванню, та цe був для мeнe виклик. Я з ним впоралась пeрeлопативши бeзліч інформації зусиллям, завдяки тому ГВ почало приносити задоволeння і комфорт. Нeзабаром таку ж допомогу потрeбувала моя подруга і коли всe вдалось цe підштовхнуло мeнe отримати профeсійні знання, щоб допомагати й іншим мамам у такий особливий час. Пройшла теоретичне навчання та практичну підготовку за курсом «Консультування з гв» у Центрі підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки», якe базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ. Консультую з виїздом додому, Viber, Instagram та тeлeфоном.

093 717 07 19 (і вайбер), 066 97 022 93

нема

Молочні ріки - весна 2018р

по можливості

olga_leskiv.jpg

Ольга Леськів

Я мама Дарини і наше грудне вигодовування тривало 2.7роки.
За освітою - педіатр, а також навчалась у АСБ у Наталі Мовчан (2016-17р) на консультанта з грудного вигодовування, бо під час навчання в медичному корисної інформації про грудне вигодовування дуже бракувало.
Мій досвід ГВ був успішним завдяки досвіду подруги ще задовго до моєї вагітності, тоді ж мені це видалось природнім та й іншого варіанту годування я не бачила. І вона мене надихнула шукати ще інформацію)
Легко поєднувала роботу і грудне вигодовування і це нас з Дарцею дуже виручало :)

093-84-24-888 (і вайбер)

не користується

від АСБ - 2016-2017рр

по можливості

Tanja Krynytska-Yaremkiv.jpg

Тетяна Криницька-Яремків

Мене звуть Тетяна. Я мама дітей, яких годувала по 3 роки. Моє бажання годувати грудьми та допомагати це робити іншим почалось з того, що я побачила що довкола дуже мало жінок, які годують своїх дітей грудьми. Ще під час першої вагітності наслухалась різних історій про «не молочність» від коліжанок, членів родини і була впевнена в тому, що не може такого бути, щоб жінка не змогла вигодовувати своє маля, адже це закладено природою.

У мене першою дитиною,  у зв’язку з браком досвіду були трохи труднощі, які вдалось побороти завдяки підтримці консультанта з ГВ. Мої діти не бачили соски і не їли замінників грудного молока. Я відчула всі переваги грудного вигодовування. Я побачила що існує дуже багато перешкод, які заважають успішно годувати дітей грудьми, відчула що бракує достовірної інформації та психологічної підтримки для мам. Вирішила, що хочу допомагати жінкам успішно годувати грудьми.

У 2013 році закінчила курс по консультуванню з грудного вигодовування (Викладачі: Шнайдер Ольга, Мовчан Наталія).

Протягом 2016-2017 року проходила 100 годинний навчальний курс з практикою “Консультант з ГВ” від Асоціації Свідомого Батьківства, м.Київ, за програмою ВООЗ/ЮНІСЕФ (під керівництвом Мовчан Н, Нестерової В, Романенко Л, Гавриленко Т, Зайченко Н. та інших викладачів). 

Консультую в Львівській групі підтримки грудного вигодовування, по телефону, по можливості виїжджаю на очні консультації в межах міста Львів.  Також по можливості можу виїжджати терміново в пізній час.

067 959 35 16 (і вайбер)

не користується

від АСБ - березень 2013р, 2016-2017рр

по можливості

tanya_vergun.jpg

Тетяна Вергун

Привіт. Мене звати Тетяна. Мій успішний досвід ГВ тривав 2 роки. Хоча, на початкових етапах був не такий безхмарний — це і спроби нав’язування сумішей і дієт, нерозуміння близьких, особливо при годуванні після року.  Але, для себе, я ще під час вагітності твердо вирішила, що ніщо і ніхто не змінить моєї позиції. Зараз безмежно цьому рада, бо знаю, що дала своїй дитині найкраще. 

За цей час я зрозуміла, що більшість жінок відмовляються від грудьми не тому , що не мають бажання, а через брак достовірної інформації та підтримки. Тоді я вирішила отримати додаткову освіту, щоб кваліфіковано  допомагати матусям зробити і їхній період грудного вигодовування успішним. Та навіть згодом, щоб при згадці про ГВ, на їхніх обличчях виникала посмішка, а в душі було чітке усвідомлення, що вони зробили все правильно з турботою про своїх малят.

Освіта:

ЛБМК спеціальність «Акушерська справа»

МАУП –  спеціальність «Менеджмент медицини та фармації»

ЛМКПО – масажист

«Молочні ріки» - консультант з грудного вигодовування

0685005001 (і вайбер)

borovyk_tanya

Молочні ріки 2019

по домовленості

bottom of page